HAKKIMIZDA

2015 yılında kurulan Roidmi, Çin’de kablosuz süpürge sektörünün lideridir. Ürünlerimiz, 103 teknik patent ve 6 tasarım ödülü ile birlikte dünya genelinde 60’ın üzerindeki ülkeye yayılmıştır ve bu ülkelerde son derece popüler olmuştur.
  • 61

    Ülke

  • 103

    Teknik Patent

  • 6

    Tasarım Ödülü

Roidmi, yerel ve global tüketicilere yönelik yüksek kalitedeki temizlik cihazı ürünlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirketimiz, 2015 yılının başında kuruldu ve Xiaomi, Shunwei ve Haiquan Fund tarafından şirketimize yatırım yapıldı. Roidmi, aralarında ABD, Birleşik Krallık, Avrupa ve Japonya’nın da yer aldığı 60’ın üzerinde ülkeye satış yapıyor. Çin pazarına hizmet vermenin yanı sıra dünyanın tamamına ürün ihracatı yapmamız nedeniyle sektöre hakim durumdayız.

Roidmi, kurulduğu günden bu yana ilgili sektörlerden ve toplumlardan sürekli olarak övgü görmektedir. Çin Good Design Ödülü ve ayrıca Almanya iF Ödülü, RedDot Ödülünden G-Mark Ödülüne kadar Roidmi, yenilik yapmaya ve el işçiliğini optimize etmeye devam ediyor. Bir zirveden diğerine ilerleyerek birbiri ardına birçok ödül kazandık.

İlk olarak otomobil uygulama ürünlerinin üretimi ile başlayan Roidmi, daha sonrasında stratejik kablosuz süpürge alanına geçiş yaptı. Roidmi, her zaman istikrarlı bir şekilde hareket etmeyi sürdürdü ve olağanüstü tasarım, üstün kalite ve profesyonel hizmetlere odaklandı. Markamızı, yurt dışı pazarlarında da tanıtıyoruz. İş ortaklarımıza ve müşterilerimize birinci sınıf teknoloji hakkında bilgi veriyoruz. Roidmi, birçok önemli uluslararası akıllı teknoloji ve elektronik fuarlarına katılıyor.

2019

Ocak

Roidmi, ABD’de gerçekleştirilen Uluslararası Tüketici Elektroniği
Fuarı’na ikinci kez katıldı.
Roidmi, Milano, İtalya’da düzenlenen HOMI2019’a katıldı.

Şubat

Roidmi, Frankfurt, Almanya’da düzenlenen TENDENCE
LIFESTYLE’a katıldı.
Roidmi, Chicago, ABD’de düzenlenen The Inspired Home Fuarına katıldı.

Nisan

Roidmi, Hong Kong İlkbahar Tüketici Elektroniği Fuarına katıldı.

Mayıs

Roidmi, yeni nesil kablosuz süpürge olan çok satan Roidmi NEX ürününü satışa sundu.

Haziran

Roidmi NEX’in global lansmanı, Amsterdam, Hollanda’da
gerçekleştirildi.

2018

Ocak

Roidmi, Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarına katıldı ve Roidmi Kablosuz Süpürgenin dünya lansmanını yaptı. Bu, global pazara ilk kez açılmamız oldu.

Nisan

Roidmi, Hong Kong’da düzenlenen HK Elektornik Fuarına (İlkbahar Edisyonu) katıldı.
Roidmi Kablosuz Süpürgenin ilk kitlesel fonlaması online olarak yapıldı. 2000 adet sipariş alındı ve hedef fonlama oranımızı %6141 aştık.

Eylül

Roidmi, Berlin’de düzenlenen IFA Fuarına katıldı ve ilk kez M8 Yatak Süpürgesinin lansmanını yaptı.

Ekim

Roidmi, HK Elektronik Fuarına (Sonbahar Edisyonu) katıldı ve M8 Kablosuz Yatak Süpürgesinin lansmanını yaptı.
Roidmi, Dubai’de düzenlenen GITEXT Elektronik Fuarına katıldı.

Kasım

Roidmi, Shenzhen, Çin’de düzenlenen Çin Yüksek Teknoloji Fuarına katıldı.
Roidmi, F8 E Kablosuz Süpürge ve M8 Yatak Süpürgesinin lansmanını yaptı.

2017

Aralık

Roidmi, global pazara ilk kez açılarak dünyaya F8 Kablosuz Süpürgenin lansmanını yapmak üzere Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarına katıldı.
Mijia Otomobil Hava Temizleyici, Çin’in En İyi 2 B2C platformu olan TMall ve Jingdong’da EN ÇOK SATAN ÜRÜN ödülünü kazandı.
Roidmi, Hafızalı Koltuk Köpüğü ürününü ilk kez satışa sundu.

2016

Ağustos

Stratejik ürün Roidmi Kablosuz Süpürge projesi başlatıldı.

Eylül

Roidmi Bluetooth Otomobil Şarj Aleti, G20 Zirvesi Seçkin Otomobil Ürünleri ödülünü kazandı.

Ekim

İlk Mijia ürünü olan Otomobil Hava Temizleyici satışa sunuldu.

2015

Ocak

Roidmi Information Technology Co. Ltd. resmi olarak kuruldu ve XIAOMI Science & Technology ve Shunwie Capital’den yatırım aldı.

Ekim

Roidmi’nin ilk ürünü olan Music Bluetooth otomobil aksesuarı, küçük bir XIAOMI kitlesel finanslama platformunda online olarak tanıtıldı ve 7 gün içerisinde 17.000 destekçi ile tamamlama oranı %800’ü aştı.